DIN 551 A4 M 4X12
Śruby bez łba, z rowkiem i zakończeniem stożkowym
Numer pozycji
055144 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377042170
Waga netto na 100
0,087 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
055144 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377042170
Waga netto na 100
0,087 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 0,6 mm |
| Głębokość rowka (t) | 1,12 mm |
| Wymiar dp (dp) | 2,5 mm |
| Twardość | 12 |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 551 A4 M 4X12