DIN 553 A2 M 12X30
Śruby bez łba, z rowkiem i końcem stożkowym
Numer pozycji
0553212 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377400383
Waga netto na 100
1,760 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
0553212 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377400383
Waga netto na 100
1,760 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 2 mm |
| Głębokość rowka (t) | 2,8 mm |
| Twardość | 12 |
| Wymiar dt (dt) | 3 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 553 A2 M 12X30