DIN 553 A4 M 3X6
Śruby bez łba, z rowkiem i końcem stożkowym
Numer pozycji
055343 6
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377043764
Waga netto na 100
0,021 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
055343 6
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377043764
Waga netto na 100
0,021 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 6 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 0,4 mm |
| Głębokość rowka (t) | 0,8 mm |
| Twardość | 12 |
| Wymiar dt (dt) | 0,3 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 553 A4 M 3X6