DIN 553 A4 M 6X30
Śruby bez łba, z rowkiem i końcem stożkowym
Numer pozycji
055346 30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377044020
Waga netto na 100
0,544 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
055346 30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377044020
Waga netto na 100
0,544 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 1 mm |
| Głębokość rowka (t) | 1,6 mm |
| Twardość | 12 |
| Wymiar dt (dt) | 1,5 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 553 A4 M 6X30