DIN 571 A2 5X90
Śruby do drewna z łbem sześciokątnym
Numer pozycji
057125 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377045171
Waga netto na 100
1,210 kg
Numer pozycji
057125 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377045171
Waga netto na 100
1,210 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Długość gwintu (b) | 54 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Wysokość łba (k) | 3,5 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 8,63 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 571 A2 5X90