DIN 571 A4 10X55
Śruby do drewna z łbem sześciokątnym
Numer pozycji
0571410 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377258168
Waga netto na 100
3,430 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
0571410 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377258168
Waga netto na 100
3,430 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Długość gwintu (b) | 33 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Wysokość łba (k) | 7 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 18,72 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 17 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneUdostępnij DIN 571 A4 10X55