DIN 571 A4 7X120
Śruby do drewna z łbem sześciokątnym
Numer pozycji
057147 120
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377046567
Waga netto na 100
2,883 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
057147 120
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377046567
Waga netto na 100
2,883 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 7 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Długość gwintu (b) | 72 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 5 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 13,07 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 12 |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 571 A4 7X120