DIN 571 A4 8X200
Śruby do drewna z łbem sześciokątnym
Numer pozycji
057148 200
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377228239
Waga netto na 100
5,750 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
057148 200
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377228239
Waga netto na 100
5,750 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 200 mm |
| Długość gwintu (b) | 120 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 5,5 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 14,2 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 13 |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneUdostępnij DIN 571 A4 8X200