DIN 603 A2-70 M 16X180
Śruby z łbem grzyb. podsadzenie czworokątnym
Numer pozycji
0603216 180
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377048059
Waga netto na 100
33,475 kg
Numer pozycji
0603216 180
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377048059
Waga netto na 100
33,475 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 180 mm |
| Długość gwintu (b) | 44 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Grzybkowym |
| Wysokość łba (k) | 8,95 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 38,8 mm |
| Wymiar v (v) | 16,7 mm |
| Wysokość czworokąta (f) | 12,9 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje staloweUdostępnij DIN 603 A2-70 M 16X180