DIN 603 A4-70 M 5X12
Śruby z łbem grzyb. podsadzenie czworokątnym
Numer pozycji
060345 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377310323
Waga netto na 100
0,375 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
060345 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377310323
Waga netto na 100
0,375 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Grzybkowym |
| Wysokość łba (k) | 3,3 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 13,55 mm |
| Wymiar v (v) | 5,48 mm |
| Wysokość czworokąta (f) | 4,1 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje staloweUdostępnij DIN 603 A4-70 M 5X12