DIN 6331 A2 M 24
Nakrętki sześciokąt., wysokość 1,5 d, z kołnierzem
Numer pozycji
6331224
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377144799
Waga netto na 100
23,000 kg
Numer pozycji
6331224
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377144799
Waga netto na 100
23,000 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 24 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 36 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Wysokość (m) | 36 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 39,98 mm |
| Średnica kołnierza (d2) | 45 mm |
| Wysokość kołnierza (a) | 6 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 6331 A2 M 24