DIN 6912 A4-070 M 10X90
Śruby,łeb walc., gniazd. sześcio. i prowad. klucza
Numer pozycji
6912410 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377149152
Waga netto na 100
5,780 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
6912410 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377149152
Waga netto na 100
5,780 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość gwintu (b) | 26 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 16 mm |
| Wysokość łba (k) | 6,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij DIN 6912 A4-070 M 10X90