DIN 6921 A2-70 M 12X45/45
Śruby z łbem sześciok. z kołnierzem i peł. gwintem
Numer pozycji
6921212 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377278111
Waga netto na 100
6,056 kg
Numer pozycji
6921212 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377278111
Waga netto na 100
6,056 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 11,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 16 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Średnica kołnierza (dc) | 26,6 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Duża powierzchnia oparcia zapewnia optymalne rozłożenie siłyZastosowania
Mocowanie elementów wymagających dużej powierzchni oparciaDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków (A2), również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim (A4)
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarneBroszury produktów
Udostępnij DIN 6921 A2-70 M 12X45/45