DIN 6921 A2-70 M 8X12/12
Śruby z łbem sześciok. z kołn. i zazębie. pod łbem, peł. gwintem
Numer pozycji
6921208 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377277916
Waga netto na 100
1,234 kg
Numer pozycji
6921208 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377277916
Waga netto na 100
1,234 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 8,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 13 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Średnica kołnierza (dc) | 18 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Duża powierzchnia oparcia zapewnia optymalne rozłożenie siły- Ząbkowana powierzchnia redukuje ryzyko odkręcenia śruby
Zastosowania
Mocowanie elementów wymagających dużej powierzchni oparciaDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków (A2), również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim (A4)
Obszar zastosowań
Instalacje solarne, Konstrukcje staloweBroszury produktów
Udostępnij DIN 6921 A2-70 M 8X12/12