DIN 6923 A2-70 M 8 Gleitmo 625
Nakrętki sześciokątne z kołnierzem i zazębieniem
Numer pozycji
692328G625
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377257147
Waga netto na 100
0,683 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
692328G625
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377257147
Waga netto na 100
0,683 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 13 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Średnica kołnierza (dc) | 17,9 mm |
| Wysokość (m) | 8 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 14,38 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Duża powierzchnia oparcia z ząbkamiZastosowania
Mocowanie podkładek przejściowych i innych elementów wymagających dużej powierzchni oparciaDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim.
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneBroszury produktów
Udostępnij DIN 6923 A2-70 M 8 Gleitmo 625