DIN 6926 A4-80 M 10
Nakrętki samozabezpie. z kołnierzem, z zazębieniem
Numer pozycji
6926410
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377246196
Waga netto na 100
1,268 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
6926410
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377246196
Waga netto na 100
1,268 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 15 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
| Średnica kołnierza (dc) | 21,8 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 16,64 mm |
| Wymiar h (h) | 13,5 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Duża powierzchnia oparcia z ząbkami i dodatkowym zabezpieczeniem przez niemetalową wkładkęZastosowania
Mocowanie podkładek przejściowych i innych elementów wymagających dużej powierzchni oparciaDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim.
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneBroszury produktów
Udostępnij DIN 6926 A4-80 M 10