DIN 6926 A4-80 M 5
Nakrętki samozabezpiecz. z kołn., bez zazębienia
Numer pozycji
6926405
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377267979
Waga netto na 100
0,214 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
6926405
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377267979
Waga netto na 100
0,214 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
| Średnica kołnierza (dc) | 11,8 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 8,79 mm |
| Wymiar h (h) | 7,1 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Duża powierzchnia oparcia z dodatkowym zabezpieczeniem przez niemetalową wkładkęZastosowania
Mocowanie podkładek przejściowych i innych elementów wymagających dużej powierzchni oparciaDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim.
Obszar zastosowań
Produkcja maszynBroszury produktów
Udostępnij DIN 6926 A4-80 M 5