DIN 7500 A2 ME M 5X20 TX25
Śruby samogwintujące z łbem stożk. płask, forma ME
Numer pozycji
75002MT5 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377240699
Waga netto na 100
0,294 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
75002MT5 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377240699
Waga netto na 100
0,294 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 8,94 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Krótki czas montażuBez konieczności gwintowania skraca czas montażu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia
Zastosowania
Do konstrukcji stalowych, instalacji sanitarnych i grzewczych.Do użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Produkcja maszynBroszury produktów
Udostępnij DIN 7500 A2 ME M 5X20 TX25