DIN 7504 1.4006 O 6,3X22 TX30
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O
Numer pozycji
75044006OT63 22
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377370143
Waga netto na 100
0,420 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
75044006OT63 22
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377370143
Waga netto na 100
0,420 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 22 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 10,9 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,15 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 5,8 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Krótki czas montażuKrótszy czas montażu w stosunku do zwyczajnych blachowkrętów.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
- Nadaje się do stali i miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- martenzytyczna stal nierdzewna hartowana \ (1.4006)Udostępnij DIN 7504 1.4006 O 6,3X22 TX30