DIN 7504 A2 K 3,9X13
Śruby samowierc. z łbem sześciok. i kołn., forma K
Numer pozycji
75042K39 13
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377152985
Waga netto na 100
0,130 kg
Numer pozycji
75042K39 13
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377152985
Waga netto na 100
0,130 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,9 mm |
| Długość całkowita (l) | 13 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 3,4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5,5 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 5,96 mm |
| Średnica kołnierza (dc) | 8,3 mm |
| Wymiar dp (dp) | 3,1 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A2 K 3,9X13