DIN 7504 A2 M 3,9X13 TX15
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75042MT39 13
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377239563
Waga netto na 100
0,130 kg
Numer pozycji
75042MT39 13
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377239563
Waga netto na 100
0,130 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,9 mm |
| Długość całkowita (l) | 13 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 7,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,8 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX15 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 3,1 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Krótki czas montażuKrótszy czas montażu w stosunku do zwyczajnych blachowkrętów.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeBroszury produktów
Udostępnij DIN 7504 A2 M 3,9X13 TX15