DIN 7504 A2 M 4,2X45 V2
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75042MV42 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377251077
Waga netto na 100
0,388 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
75042MV42 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377251077
Waga netto na 100
0,388 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,2 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 8 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | V2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Kwadrat |
| Wymiar dp (dp) | 3,5 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo kwadratoweGniazdo to stanowi optymalne uzupełnienie do popularnych rodzajów gniazd, takich jak TX, PZ i PH
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeBroszury produktów
Udostępnij DIN 7504 A2 M 4,2X45 V2