DIN 7504 A2 M 5,5X16 H
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75042M55 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377364401
Waga netto na 100
0,360 kg
Numer pozycji
75042M55 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377364401
Waga netto na 100
0,360 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 10,8 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,95 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 4,8 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A2 M 5,5X16 H