DIN 7504 A2 M 6,3X16 TX30
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75042MT63 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377366108
Waga netto na 100
0,440 kg
Numer pozycji
75042MT63 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377366108
Waga netto na 100
0,440 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 12,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,55 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 5,8 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Krótki czas montażuKrótszy czas montażu w stosunku do zwyczajnych blachowkrętów.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeBroszury produktów
Udostępnij DIN 7504 A2 M 6,3X16 TX30