DIN 7504 A2 O 3,9X45 H
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O
Numer pozycji
75042O39 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377338624
Waga netto na 100
0,290 kg
Numer pozycji
75042O39 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377338624
Waga netto na 100
0,290 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,9 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 7,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
| Wymiar dp (dp) | 3,1 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A2 O 3,9X45 H