DIN 7504 A2 O 5,5X22 TX25
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O
Numer pozycji
75042OT55 22
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377369062
Waga netto na 100
0,330 kg
Numer pozycji
75042OT55 22
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377369062
Waga netto na 100
0,330 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 22 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 10,3 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wymiar dp (dp) | 4,8 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Krótki czas montażuKrótszy czas montażu w stosunku do zwyczajnych blachowkrętów.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeBroszury produktów
Udostępnij DIN 7504 A2 O 5,5X22 TX25