DIN 7504 A2 O 5,5X90 Z
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O
Numer pozycji
75042O055 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377338587
Waga netto na 100
1,320 kg
Numer pozycji
75042O055 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377338587
Waga netto na 100
1,320 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 10,3 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Wymiar dp (dp) | 4,8 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga: tylko do miękkich metaliObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A2 O 5,5X90 Z