DIN 7504 A4 K 4,2X13
Śruby samowierc. z łbem sześciok. i kołn., forma K
Numer pozycji
75044K42 13
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377364036
Waga netto na 100
0,150 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
75044K42 13
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377364036
Waga netto na 100
0,150 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,2 mm |
| Długość całkowita (l) | 13 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 4,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 7 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 7,59 mm |
| Średnica kołnierza (dc) | 8,8 mm |
| Wymiar dp (dp) | 3,6 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 K 4,2X13