DIN 7504 A4 K 6,3X19
Śruby samowierc. z łbem sześciok. i kołn., forma K
Numer pozycji
75044K63 19
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377364265
Waga netto na 100
0,650 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
75044K63 19
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377364265
Waga netto na 100
0,650 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 19 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 5,9 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 10,95 mm |
| Średnica kołnierza (dc) | 13,2 mm |
| Wymiar dp (dp) | 5,8 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 K 6,3X19