DIN 7504 A4 M 2,9X19 TX8
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75044MT29 19
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377366269
Waga netto na 100
0,090 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
75044MT29 19
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377366269
Waga netto na 100
0,090 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2,9 mm |
| Długość całkowita (l) | 19 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 5,6 mm |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Wysokość łba (k) | 2,2 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX8 |
| Wymiar dp (dp) | 2,3 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 M 2,9X19 TX8