DIN 7504 A4 M 3,9X16 Z
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75044M039 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377365453
Waga netto na 100
0,150 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
75044M039 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377365453
Waga netto na 100
0,150 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,9 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 7,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,8 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Wymiar dp (dp) | 3,1 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 M 3,9X16 Z