DIN 7504 A4 M 4,2X60 TX20
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75044MT42 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377366511
Waga netto na 100
0,480 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
75044MT42 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377366511
Waga netto na 100
0,480 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,2 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 8,2 mm |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Wysokość łba (k) | 3,05 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Wymiar dp (dp) | 3,6 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 M 4,2X60 TX20