DIN 7504 A4 M 5,5X80 H
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75044M55 80
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377365019
Waga netto na 100
1,190 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
75044M55 80
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377365019
Waga netto na 100
1,190 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 10,8 mm |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Wysokość łba (k) | 3,95 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Wymiar dp (dp) | 4,8 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 M 5,5X80 H