DIN 7504 A4 M 6,3X38 H
Śruby samowiercące z łbem soczewkowym, forma M
Numer pozycji
75044M63 38
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377365095
Waga netto na 100
0,840 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
75044M63 38
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377365095
Waga netto na 100
0,840 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 38 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 12,5 mm |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Wysokość łba (k) | 4,55 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Wymiar dp (dp) | 5,8 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 M 6,3X38 H