DIN 7504 A4 O 3,9X22 TX15
Śruby samowiercące z łbem wpuszczanym, forma O
Numer pozycji
75044OT39 22
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377369338
Waga netto na 100
0,150 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
75044OT39 22
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377369338
Waga netto na 100
0,150 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,9 mm |
| Długość całkowita (l) | 22 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 7,5 mm |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Wysokość łba (k) | 2,5 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX15 |
| Wymiar dp (dp) | 3,1 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Uwaga, tylko do miękkich materiałówObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarne, ElewacjeUdostępnij DIN 7504 A4 O 3,9X22 TX15