DIN 7967 A4 M 30
Nakrętki zabezpieczające
Numer pozycji
7967430
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377359209
Waga netto na 100
1,750 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
7967430
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377359209
Waga netto na 100
1,750 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 53,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 46 |
| Wysokość (m) | 8 mm |
| Wymiar t (t) | 1,1 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
ZabezpieczeniaUdostępnij DIN 7967 A4 M 30