DIN 7971 A2 C 2,9X9,5
Blachowkręty z łbem walcowym z rowkiem
Numer pozycji
7971229 95
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377154941
Waga netto na 100
0,053 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
7971229 95
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377154941
Waga netto na 100
0,053 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2,9 mm |
| Średnica w calach (d) | 4 " |
| Długość całkowita (l) | 9,5 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 0,375 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 5,6 mm |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Wysokość łba (k) | 1,75 mm |
| Szerokość rowka (n) | 0,8 mm |
| Głębokość rowka (t) | 0,75 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweUdostępnij DIN 7971 A2 C 2,9X9,5