DIN 7976 A2 C 3,5X13
Blachowkręty z łbem sześciokątnym
Numer pozycji
7976235 13
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377157294
Waga netto na 100
0,092 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
7976235 13
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377157294
Waga netto na 100
0,092 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,5 mm |
| Średnica w calach (d) | 6 " |
| Długość całkowita (l) | 13 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 0,5 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 2,3 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 5,96 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5,5 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- łeb sześciokątny
Udostępnij DIN 7976 A2 C 3,5X13