DIN 7976 A2 C 4,2X50
Blachowkręty z łbem sześciokątnym
Numer pozycji
7976242 50
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377157584
Waga netto na 100
0,419 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
7976242 50
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377157584
Waga netto na 100
0,419 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,2 mm |
| Średnica w calach (d) | 8 " |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 2 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 2,8 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wymiar kątowy (e) | 7,59 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 7 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- łeb sześciokątny
Udostępnij DIN 7976 A2 C 4,2X50