DIN 7981 A2 C 4,2X22 V2
Blachowkręty z łbem soczewkow. z gniazdem gwiazdk.
Numer pozycji
79812V42 22
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377251688
Waga netto na 100
0,210 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
79812V42 22
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377251688
Waga netto na 100
0,210 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,2 mm |
| Średnica w calach (d) | 8 " |
| Długość całkowita (l) | 22 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 0,875 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 8,1 mm |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Wysokość łba (k) | 3,05 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Kwadrat |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | V2 |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo kwadratoweGniazdo to stanowi optymalne uzupełnienie do popularnych rodzajów gniazd, takich jak TX, PZ i PH
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki.
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo kwadratowe
- łeb soczewkowy
Broszury produktów
Udostępnij DIN 7981 A2 C 4,2X22 V2