DIN 7981 A2 C 6,3X100 H
Blachowkręty z łbem soczewkow. z gniazdem gwiazdk.
Numer pozycji
7981263 100
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377161093
Waga netto na 100
1,709 kg
Numer pozycji
7981263 100
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377161093
Waga netto na 100
1,709 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Średnica w calach (d) | 14 " |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 4 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Średnica łba (dk) | 12,4 mm |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Wysokość łba (k) | 4,55 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Wymiar m (m) | 7,1 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo PH
- łeb soczewkowy
Udostępnij DIN 7981 A2 C 6,3X100 H