DIN 7981 A4 C 4,2X16 Z
Blachowkręty z łbem stożkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
79814042 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377161604
Waga netto na 100
0,167 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
79814042 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377161604
Waga netto na 100
0,167 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,2 mm |
| Średnica w calach (d) | 8 " |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 0,625 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 8,1 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,05 mm |
| Wymiar m (m) | 4,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo PZ
- łeb soczewkowy
Udostępnij DIN 7981 A4 C 4,2X16 Z