DIN 7982 A4 C 3,5X13 H
Blachowkręty z łbem stożkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
7982435 13
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377166746
Waga netto na 100
0,072 kg
Numer pozycji
7982435 13
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377166746
Waga netto na 100
0,072 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,5 mm |
| Średnica w calach (d) | 6 " |
| Długość całkowita (l) | 13 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 0,5 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 6,8 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,1 mm |
| Wymiar m (m) | 4,2 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo PH
- łeb stożkowy
Udostępnij DIN 7982 A4 C 3,5X13 H