DIN 7983 A2 C 5,5X45 H
Blachowkręty z łbem soczew. stożk. rowkiem krzyż.
Numer pozycji
7983255 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377169945
Waga netto na 100
0,688 kg
Numer pozycji
7983255 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377169945
Waga netto na 100
0,688 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Średnica w calach (d) | 12 " |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 1,75 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 10,8 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,4 mm |
| Wymiar m (m) | 7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo PH
- łeb soczewkowy stożkowy
Udostępnij DIN 7983 A2 C 5,5X45 H