DIN 7984 A4-070 M 6X55
Śruby ze zmniejsz. łbem walcow. z gniaz. sześciok.
Numer pozycji
798446 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377174468
Waga netto na 100
1,311 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
798446 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377174468
Waga netto na 100
1,311 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 4 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| Długość gwintu (b) | 18 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij DIN 7984 A4-070 M 6X55