DIN 7985 A2 M 1,6X3 Z
Śruby z łbem soczewkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
79852016 3
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377175243
Waga netto na 100
0,010 kg
Numer pozycji
79852016 3
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377175243
Waga netto na 100
0,010 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 1,6 mm |
| Długość całkowita (l) | 3 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 3,2 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ0 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 7985 A2 M 1,6X3 Z