DIN 7985 A2 M 4X35 Z
Śruby z łbem soczewkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
7985204 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377175762
Waga netto na 100
0,394 kg
Numer pozycji
7985204 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377175762
Waga netto na 100
0,394 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 8 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 7985 A2 M 4X35 Z