DIN 7985 A4 M 10X60 Z
Śruby z łbem soczewkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
79854010 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377346209
Waga netto na 100
4,620 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
79854010 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377346209
Waga netto na 100
4,620 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 20 mm |
| Wysokość łba (k) | 7,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ4 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 7985 A4 M 10X60 Z