DIN 7985 A4 M 5X10 Z
Śruby z łbem soczewkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
7985405 10
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377178473
Waga netto na 100
0,316 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
7985405 10
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377178473
Waga netto na 100
0,316 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,8 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 7985 A4 M 5X10 Z