DIN 7985 A4 M 6X35 Z
Śruby z łbem soczewkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
7985406 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377178688
Waga netto na 100
0,960 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
7985406 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377178688
Waga netto na 100
0,960 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 7985 A4 M 6X35 Z